درخواست همکاری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

 • درکار خود ماهر و مجرب باشد و از حس چشائی و بویائی قوی برخوردار باشد.
 • مدیر و راهنمای خوبی برای کارکنان آشپزخانه باشد.
 • توانائی آموزش کارکنان آشپزخانه را دارا باشد.
 • نیروی ابتکار فراوان در طباخی و کارهای آشپزخانه و تزیین غذا در او وجود داشته باشد.
 • به طور کامل بتواند کارها و کارکنان آشپزخانه را به بهترین وجهی اداره نماید.
 • مدرک تحصیلی در این رشته برای ما اهمیت ندارد.
 • کاهش هزینه های اضافی و افزایش سود
 • نگهداری صحیح از ماشین آلات و تجهیزات
 • یک سرآشپز همانند یک نگهبانی است که هرگز نباید پست خود را ترک نماید.
 • مدرک تحصیلی در این رشته برای ما اهمیت ندارد.
 • دارا بودن متوسط پنج سال تجربه کاری مفید در زمینه طراحی و توسعه وب.

چرا سرمایه‌گذاری در ترک‌نر؟

زیرساخت تولید، تلاش دائمی برای رشد و اخلاق حرفه‌ای

Icon

به زیر ساخت معتقدیم

از کارخانه تولید گوشت شروع کرده‌ایم و همیشه توجه به زیرساخت تولید برایمان با اهمیت بوده است. ما گوشت تازه، سالم و باکیفیت‌ مورد نیازمان را از گوشت دام‌های تازه آذربایجان تامین می‌کنیم.


Icon

صداقت و انصاف

از نظر ما صداقت و انصاف از حداقل‌های شروع همکاری و تجارت است. با اتکا به اخلاق حرفه‌ای و شفافیت در امور کسب‌وکار تلاش می‌کنیم تا تیم ترک دنر در کنار هم بهتر از قبل باشد.


Icon

همیشه در حال رشد هستیم

از لحظه‌ای که ترک دنر متولد شده‌است در حال رشد و توسعه بوده‌ایم. اکنون بعد از حضور شهرهای بزرگ و مهم ایران، در آستانه افتتاح اولین شعبه برون مرزی در ترکیه هستیم.


فرم درخواست همکاری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.


*
*
*
*
*
*
*
*

شرکتی که از آن نمایندگی دارید

*
*

درباره ما

ترک‌دنر از کمی نزدیک‌تر

می‌خواهیم گوشت تازه دام‌های آذربایجان را به تمام ایران برسانیم

داستان ما از کجا شروع شد؟