توصیه های مهم برای خوردن کباب ترکی

17 دسامبر 2019

توصیه های مهم برای خوردن کباب ترکیReviewed by ترک دنر on Dec 17Rating: 5.0توصیه های مهم برای خوردن کباب ترکیکباب ترکی غذایی است که مردم ترکیه آن را به تمام دنیا معرفی کرده‌ و برای درست کردن آن از گوشت بره استفاده می‌کرده‌اند. کباب ترکی در اصل غذایی مدیترانه‌ای بوده است که در شکل اصیل آن بیشتر از سبزیجات و کمتر از پروتئین استفاده می‌شده است.

دیدن تکه‌های گوشت که دور یک میله در حال چرخیدن هستند و گارسون مشغول تراشیدن آنها با کاردک و ریختن‌شان در نان ساندویچی است، برای خیلی‌ها هوس‌انگیز است. کباب‌ترکی غذای خوشمزه‌ای است که خیلی‌ها طعم آن را می‌پسندند . کباب ترکی غذایی است که مردم ترکیه آن را به تمام دنیا معرفی کرده‌ و برای درست کردن آن از گوشت بره استفاده می‌کرده‌اند. کباب ترکی در اصل غذایی مدیترانه‌ای بوده است که در شکل اصیل آن بیشتر از سبزیجات و کمتر از پروتئین استفاده می‌شده است. 

کدام کباب‌ترکی‌ها سالم‌ترند؟

اگر شما عاشق کباب ترکی هستید و نمی‌توانید از آن دست بکشید، به شما توصیه می‌کنیم انواع سالم‌تر آن را انتخاب کنید. کباب ترکی‌هایی که در آن از گوشت مرغ استفاده شده است، سالم‌تر هستند. کباب ترکی را به صورت گریل شده و کباب شده استفاده کرده و انواع بی‌نمک و پرسبزی آن را انتخاب کنید. از سوی دیگر، پیشنهاد می‌کنیم که انواع کوچک‌تر آن را مصرف کنید و آن را در ساعات پایانی شب میل نکنید چون در این ساعات حجم زیادی از کالری را دریافت کرده و اضافه‌وزن برای شما حتمی‌ خواهد بود.

Your Comment

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید

درباره ما

ترک‌دنر از کمی نزدیک‌تر

می‌خواهیم گوشت تازه دام‌های آذربایجان را به تمام ایران برسانیم

داستان ما از کجا شروع شد؟