تنوع ساندویچ کباب ترکی در ترک دنر

18 ژانویه 2020

تنوع ساندویچ کباب ترکی در ترک دنرReviewed by ترک دنر on Jan 18Rating: 5.0تنوع ساندویچ کباب ترکی در ترک دنررستورانهای زنجیره ای ترک دنر با تنوع بهترین ساندویچ های کباب ترکی در سراسر کشور در خدمت مشتریان عزیز است.بهترین ها را از ترک دنر بخواهید.

کَباب تُرکی یا دونَر کباب (به ترکی استانبولی: Döner kebab)، نوعی کباب است که با بریدن گوشتی که در دور آتش به حالت عمودی در حال گشتن است به دست می‌آید. دونر به ترکی یعنی چرخنده و چرخان و گاها بعد از سرو با روغن حیوانی یا کره ی حیوانی در ظرف های پرسی استفاده می شود.

یکی از معروفترین غذاهایی ترکی که البته مدتی هست توی کشور خودمون هم خیلی خیلی معروف شده و به شدت طرفدار پیدا کرده، دونر کباب یا همون کباب ترکی مشهور هست. این غذای خوشمزه که معمولاً با گوشت قرمز گوساله یا گوشت مرغ یا مخلوطی از هر دو تهیه میشه به این صورته که فیله های گوشت رو به سیخ بلند و به صورت فشره به سیخ میکشن و به صورت عمودی در حال چرخیدن در مجاورت شعله مستقیم، کباب میکنن.

رستورانهای زنجیره ای ترک دنر با تنوع بهترین ساندویچ های کباب ترکی در سراسر کشور در خدمت مشتریان عزیز است.بهترین ها را از ترک دنر بخواهید.

Your Comment

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید

درباره ما

ترک‌دنر از کمی نزدیک‌تر

می‌خواهیم گوشت تازه دام‌های آذربایجان را به تمام ایران برسانیم

داستان ما از کجا شروع شد؟